Vammaisten palvelukodit

Voit etsiä kotia sijainnin mukaan tai kodin nimellä.

Voit myös katsoa palvelukotejamme kartalla.

43 tulosta

Kodin sijainti

Parolantie 22
13130 Hämeenlinna

Yksikönjohtaja

Tellervo Hiltunen
050 370 3775
tellervo.hiltunen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Louhelantie 10 D
01600 Vantaa

Kodin sijainti

Aarretie 1
04130 Sipoo

Yksikönjohtaja

Marina Granberg
040 193 8986
marina.granberg@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Pernontie 33
20240 Turku

Yksikönjohtaja

Annikki Tulonen
040 678 4399
annikki.tulonen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Antintie 56
29900 Merikarvia

Yksikönjohtaja

Mari Danakas
040 589 7068
mari.danakas@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Sahatie 1
21530 Paimio

Yksikönjohtaja

Nina Suominen
050 529 2285
nina.suominen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Finpyyntie 6
29600 Noormarkku

Yksikönjohtaja

Annika Peltoniemi
044 230 9265
annika.peltoniemi@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Palotie 1
29600 Noormarkku

Yksikönjohtaja

Annika Peltoniemi
044 230 9265
annika.peltoniemi@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Finpyyntie 8
29600 Noormarkku

Yksikönjohtaja

Annika Peltoniemi
044 230 9265
annika.peltoniemi@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Palotie 1
29600 Noormarkku

Yksikönjohtaja

Annika Peltoniemi
044 230 9265
annika.peltoniemi@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Säviänvanhatie 179
72550 Säviä

Yksikönjohtaja

Mari Sisso
040 484 8115
mari.sisso@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Keskussairaalankatu 20
15850 Lahti

Yksikönjohtaja

Hannu Behm
040 571 1429
hannu.behm@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Mikkolantie 20
00640 Helsinki

Yksikönjohtaja

Sanna Misukka
040 142 7570
sanna.misukka@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Voutilantie 5
13500 Hämeenlinna

Yksikönjohtaja

Tellervo Hiltunen
050 370 3775
tellervo.hiltunen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Isopurjeentie 6 A 2
90510 Oulu

Yksikönjohtaja

Anne-Maria Holappa
040 556 4827
anne-maria.holappa@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Yhdystie 2a
19650 Joutsa

Yksikönjohtaja

Katja Pärssinen
040 669 1576
katja.parssinen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Kastanjakuja 4
50130 Mikkeli

Yksikönjohtaja

Maiju Pulliainen
040 669 4777
maiju.pulliainen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Osonojantie 3
45270 Kuusankoski

Yksikönjohtaja

Heidi Kuronen
040 657 8477
heidi.kuronen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Eräkatu 2
38700 Kankaanpää

Yksikönjohtaja

Mari Danakas
040 589 7068
mari.danakas@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Simunanniementie 11
88900 Kuhmo

Yksikönjohtaja

Jenni Kanerva
040 175 7567
jenni.kanerva@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Likolahdenkatu 3
44150 Äänekoski

Yksikönjohtaja

Riikka Tuikkanen
040 641 8452
riikka.tuikkanen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Iltaruskontie 1
92500 Rantsila

Yksikönjohtaja

Ulla Hankonen
040 171 9162
ulla.hankonen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Louhelantie 10 A
01600 Vantaa

Yksikönjohtaja

Henna Karvonen
040 484 9031
henna.karvonen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Härkämäenkuja 7
13500 Hämeenlinna

Yksikönjohtaja

Jutta Nieminen
050 561 3198
jutta.nieminen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Asolantie 14 A
01400 Vantaa

Yksikönjohtaja

Sanna Misukka
040 142 7570
sanna.misukka@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Haavantie 2
05830 Hyvinkää

vs. yksikönjohtaja

Katja Aittola
040 669 2078
katja.aittola@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Latokartanontie 10 A
28330 Pori

Yksikön esimies

Anne Lax
040 569 4799
anne.lax@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Peltotie 5
77600 Suonenjoki

Yksikönjohtaja

Saara Backman
040 527 1981
saara.backman@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Vesikkotie 1b
80160 Joensuu

Yksikönjohtaja

Minna Määttänen
050 381 3175
minna.maattanen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Rantaviita 2
70420 Kuopio

Yksikönjohtaja

Linta Laitinen
040 190 8638
linta.laitinen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Päivätoiminta Kiikun talli
Nuijamäentie 123
16710 Hollola

Hiirula
Hiirulantie 18
16710 Hollola

Huvikumpu ja Uskilan päivätoiminta
Hatsinantie 184
16710 Hollola

Yksikönjohtaja

Rosa Packalen
050  472 9920
rosa.packalen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Retiisikatu 3
70820 Kuopio

Yksikönjohtaja

Emma Lidström
040 556 6435
emma.lidstrom@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Vähäkinnontie 2
26100 Rauma

Yksikönjohtaja

Sanna Elo
050 547 9018
sanna.elo@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Capsiankatu 5
20320 Turku

Yksikönjohtaja

Jonna Koskinen
040 660 6920
jonna.koskinen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Mäntysalontie 2
58175 Enonkoski

Yksikönjohtaja

Sanna Väkeväinen
p. 040 621 5206
sanna.vakevainen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Lavilantie 4
27100 Eurajoki

Yksikönjohtaja

Ville-Pekka Rouhiainen
040 779 8381
ville-pekka.rouhiainen@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Savulahdentie 352
71150 Vartiala

Yksikönjohtaja

Anu Särkkä
040 198 1295
anu.sarkka@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Myllytie 8
45910 Voikkaa

Yksikönjohtaja

Päivi Kytö
040 660 4594
paivi.kyto@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Voikukkatie 28
90580 Oulu

Yksikönjohtaja

Nea Parkkila
040 140 6751
nea.parkkila@onnikodit.fi

Kodin sijainti

Ollakantie 2 A 4
90440 Kempele

Vastaava ohjaaja

Sari Nikula
050 364 0886
sari.nikula@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Kalastajankatu 3 B 3
20100 Turku

Vastaava ohjaaja

Sari Suominen
050 476 5641
sari.suominen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Fatabuurinkatu 2 B 73
20200 Turku

Vastaava ohjaaja

Sari Suominen
050 476 5641
sari.suominen@mehilainen.fi

Kodin sijainti

Kielotie 4-6 B 53
01300 Vantaa

Vastaava ohjaaja

Anna Peltola
050 350 4605
anna.peltola@mehilainen.fi

Etkö löytänyt etsimääsi?